Dini sohbet kanalları


Dini sohbet kanalları konumuzla merhaba. Bugün sözlerime öncelikle miraç kandilinizi kutlamakla başlamak istiyorum. Özel güne özel bir mesaj en başta anılmalı.
Bugün dini chat kanallarının içinde söz konusu olan olaylardan bahsetmek istiyorum.
Aslında yazılı sohbet bilen herkes bilir ki görüntülü sesli sohbet bizler için en riskli alanlardır. Çünkü burada bir çoğumuz evli barklı ve çocuklu.
Kendimizi aile ortamında gibi güvende hissetmek isteriz. Çünkü biz özelimizde dahil bir çok konuyu ulu orta konuşabiliyoruz. Çünkü korkulacak bir konu olmadığını düşünüyoruz.
Ne evliliğini nede olan yavrularını saklayan insan değiliz. Yokmu derseniz özelini saklayan bir çok insan elbette mevcut.
Bekarım diyip evli çocuklu çıkan. Yada evliyim diyip aslında bekar olan.
Zira buna istinaden duru sohbet ederken bunlardan eser bulamayacaksınız.
Bu tür yalan dolanlardan bir eser yok bu sohbet sitesi içinde. Şükür!

Dini sohbet kanalları

Tamda bu alanda bir konuya değinmem gerek aslında. Görüntülü ve sesli sohbet sitesini destekleyen dostlar için. Hazır konumuz dini chat siteleri o halde biraz dinimizin yasak ettikleri konusu.
Aslında islam dini kolaylık dini diye bahsetmiştik. Lakin bu kolaylığı insanlar kendi algılarına göre saptırmamalı.
Covid-19 ilk çıktıyı dönemler bir video ile karşılaştım.
Video da kada feceli kadınların kendilerini sakınmaları söz konusuydu. Şimdilerde hepimizde ister istemez maske yokmu. Elbet bunu isteyince yapabiliyormuşuz. Fakat tek fark onlar tüm mahremiyetiyle kendilerini sakınırken. Bizim mini etekli halkda maske altında yüzünü sakladı mecburen.

Dini Sohbet Kanalları

Dini Sohbet Kanalları

Şimdi soruyorum sevgili okurlar sizce örneğin bir kadının kendini normal bile olsa sohbet ettiği erkekden saklanamadı olağan bir durum mu?
Dinimizde kadınımızın belirli yerlerinin açık olması haram kılınmıştır aslında. Erkeklerinde sadece avret yerlerinin allen sergilenmesi haram kılınmıştır.
Lakin bu kurala kimler uyuyor derseniz. Bende açıkçası dışarıda türbanlı fakat evde açık bir kadın olarak tüm yasaklara uyamıyorum.
Lakin hayatımızdaki bu kadar masumiyetten olmuşken neden sanal dünyada daha fazla günaha batalım. Ses ve görüntü özeldir ki bunu ancak özel olanlar görüp işitmeli.

Sanırım demek istediğim dini chat konusuyla anlaşıldı.
Sizlerde masumiyetten bu kadar uzak kalmışken gelin en azından sadece yazılı sohbet ile www.durusohbet.net adresinde yazılı sohbet edin.


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 1016 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Şubat 2022

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat - SohbetGemisi