İslami Chat Siteleri


İslami chat Siteleri ile herkese merhaba. Bugün sizlere İslami sohbet odalarından bahsetmek istiyorum. İslam dininin temelinde biliyoruz ki en güzel şey insana verilen değerdir. Hayatta her şeyin bir değeri olduğu gibi insanların da karşıdaki insanda ya da toplumda bir değeri vardır.
Dediğim gibi hayatta en küçük şeylerin bile bir değeri vardır. Mesela bir toplu iğne ya da bir sakızın değeri olduğu gibi . Ve hiç bir şey değersiz değildir. Bu değer yargısı tüm hayatımızı şekillendirir aslında.
Çünkü ihtiyaçlar yani maddi eşyaların parasal bir değeri vardır. Ve bunlara ulaşmak için insan hayatın her anında çalışma ihtiyacı duymuştur.

Şu Konular ilginizi çekebilir:

İslami Chat Siteleri

Bir de manevi değerler vardır.
Saygı, sevgi, hoşgörü, özlem, mutluluk, sevinç ve daha sayamayacağımız bir çok şey manevi değerlerimiz arasındadır.
Aslında insanlar hayatları boyunca maddi değerler için çalışıp onları elde etme mutluluğu yaşasa da asıl insani mutluluğa eriştiren şey manevi mutluluktur.
Çünkü manevi mutluluk insanın özünde bulunan mutluluktur. Ve bunun için bir değer ya da bedel ödemesine gerek yoktur.
İslami Sohbet sitelerinde de her zaman insan kendine bir değer arar ya da aramaya çalışmıştır. Onun için insanlar belki de kendine bir değer bulmak için sanal dünyanın kapılarını açmıştır kendine.
Elbette ki değerler yargısı her insan için farklıdır. Karşınızdakine bir tatlı söz bütün değerini anlatırken pahalı hediyeler bile anlatamaz bazen.

islami chat sohbet sitesi

İslami Chat Siteleri

İslami Chat Siteleri

Dini sohbet

Onun için de insanlar Sanal dünya da kelimeler ile degerlenmeye çalışmıstir her zaman. Evet kelimeler dedim . Çünkü Sanal dünya da her şey kelimeler de gizli.
Bu dünya da insanın insana verdiği değer kelimeler ile ölçülüyor. Ama olay yine de şuna geliyor. Karşınızdakini sizin bir emojiniZ ile kendini değerli hissedebilir iken bazen de destan yazsanız o değeri bulamıyor.
Hal böyle olunca tabi iş yine insanın kendinde bitiyor yani kendi özünde.
Yani sizlerde değer görmek istiyor iseniz işin özüne inmeniz gerekiyor. Yani kendinize . Ama sanal sohbet dünyasında size her daim değer veren mekanlar elbet te var.
Sizde kendinizi burada değerli hissetmek istiyor iseniz hemen sitemize bekliyoruz. Orası neresi mi ? Tabiki de  dini sohbet sitesi olan www.durusohbet.net hepinize değerli sohbetler. 🙂


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 1212 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2022

2 Yorumlar
möggemaga

selamlar emegi gecen herkese teşekkurler güven li bi ortam candostların oluştugu bi adres

NeSLi

Emeginize yüreginize sagLik iyiki warsiniz

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat