Seviyeli sohbet kanalları


Seviyeli sohbet kanalları ile hepinize selamlar. Bugün sizlere Seviyeli chat kanallarından söz etmek istiyorum. Seviye ne kadar da güzel bir kelime değil mi ? Hayatımızın her anında bizimle olan ve hayatımızı şekillendirmeye yarayan bir yaşam biçimi sanki .

Ya da daha basit bir ifade ile ölçü demek . Seviye hayatımızın biz farketmesek bile her anında bizlerle. Nasıl mı?
Düşünün ki bir ev hanımı yemek yapıyor ve tuzu onun içine seviyeli bir şekilde koyması gerek . Ne az ne de çok tam kararın da tam seviyesinde.

Düşünün bir bir erkek çalışıyor evine ekmek götürebilmek için para kazanıyor.  Ve kazandığı parayı seviyeli bir biçimde kullanması gerek . Yoksa diğer aya borçlu girecek . Zaten bizim kültürümüzde de öyle bir atasözü var dır ki hepimiz biliriz.  Ayağını yorganına göre uzat . İşte bu atasözü aslında tam da bu seviye ile alakalı söylenmiş. İşte bu ve bunun gibi yüzlerce binlerce şey var hayatımızda seviye ile alakalı.

Seviyeli sohbet kanalları

Seviyeli chat kanallarinda da bu bizim sanırım ilk kurallarımızdan birisi. Yani seviyeli chat herkesin istediği herkesin mutlu olacağı bir durum.  Çünkü herkes karşısında ki insan da önce seviyeye bakıyor.  Yazım tarzından seçtiği kelimelerden hatta ve hatta gülüşünden duruşundan.  İnsanlar  bunlara bakarak Sohbet etmek istediği kişiyi belirliyor.

Yani seviyesi benim seviyeme uygunmudur diye bir kıyas yapıyor. Çünkü düzeyli sohbet odalarinda  herkes kendini mutlu edecek onunla eğlenebilecek vaktini onunla gecirebilcek insanlar arar.

Kendi görüşlerini ona daha rahat anlatır ve onun anlattıklarını da daha iyi anlayabilir.  İşte bunun icin hayatımızın her anında olduğu gibi Sanal sohbet odalarında da seviye en önemli kriterdir. Sizde böyle seviyeli sohbetler bulup karşınızda ile mutlu olabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz.  O zaman tamda yerindesiniz.  Neresi mi ? Tabiki de wwwwdurusohbet.net  odalarında.  O zaman hepinizi sitemize bekliyoruz.  Şimdiden herkese Seviyeli ve mutlu sohbetler:)

Seviyeli Sohbet Kanalları

Seviyeli Sohbet Kanalları

Sizlerde kendi düzeyinizde binlerce insanla burada tanışa bilirsiniz. Gerekse şehirler arası, gerekse uluslar arası mesafeleri yok edebilirsiniz.

 


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 789 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Şubat 2022

2 Yorumlar
JoKeR

seviyenin üst düzey olduğu bu güzel ortamda bulunmak gerçekten çok güzel durusohbet.net ailesine bu güzel emeklerinden dolayı teşekkürler...

PaBLo

güzel dostlukların buluştuğu ve seviyenin gerçekten korunarak güzel tutulduğu bu ailede olmak çok mutlu ediyor beni ... durusohbet.net ailesine teşekkürler...

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat