İslami sohbet


İslami sohbet makalemizle herkese merhaba. Dinimiz aslında çok kolay bir din. Fakat zaman zaman islami chat içindede reel hayatımız içindede insanlar farklılaştırıyor. Hal böyle olunca zaman zaman dinimizden uzaklaşan insanlarda oluyor.
Aslında her alanda paylaşmak çok güzel. Lakin doğruluğunu emin olduğunuz şeyi paylaşmanız en doğru olan.
Kanıtlanmışlığına ve kuranda doğruluğuna garanti ediyor iseniz kesinlikle paylaşın ki bizler bilmediğimizi öğrenelim. Bilmemek ayıp değil fakat öğrenmemek ayıp diye boşuna dememişler.
Zaman zaman mesela esma-ül hüsna tesbihatları aramızda sohbet konusu oluyor. Sağlık için, duaların kabulu için ve benzeri bir çok çekilecek Allahın isimleri aramızda paylaşılıyor.
Bunun gibi faydalı bilgiler, dualar ve bir çok konu üzerine hadisler. Bilimi paylaşmanın yaşı olmadığı gibi dini paylaşmanın da yaşı yoktur.
Önemli olan chat yaparken sadece dini saptırmadan duyduğunuzla değil.  Gerçek olduğunu bildiğiniz ile muhabbeti sürdürmenizdir. Yoksa her kafadan bir ses  illaki çıkar.

İslami sohbet

Bir çok sohbet sitesi içinde islami kanal bulunmakta. İslam diye oyun kanalı bile var. Dinimiz, kitabımız, hadislerimiz ve benzeri bir çok konuda kendinizi sınayacağınız. Bilmediğinizi öğreneceğiniz sorular eşliğinde iletişim.

İslami Chat olur mu hiç demeyin. Sanki bizler burada chat yaparken dinden uzak mı kalıyoruz sanıyorsunuz. İnsanların dinleri başka işlemi başka olması demek dinden uzaklaşıyor demek değil.
Her sey doğru kullanıldığı sürece doğru ve güzeldir.

Işte bu yüzden sizlerde teknolojiyi saptırmadan doğru kullanın. Dini bilmeyenden degil doğru bilenden sohbetinizle öğrenin ve öğretin. Modern insan her konuda modern olabilir. İslamın bile aslında modern bir din olduğunu unutmayın. Ve dinimiz asla hayatı zorlaştıran değil. Aksine kolaylaştırandır.
Bunu bilerek duyduğunuz her şeyin var olduğuna inanmayın.

İslami Sohbet

İslami Sohbet

Dini chat

Dini chat kanalı içinde sadece islami konular yoktur. İstediğiniz Her konuda muhabbet edebilirsiniz.
Üstelik konu islam diye. Dininizin önemi yoktur. Kimse burada sizi yadırgamaz ve yargılamaz. Sizde burada yadırgamadan ve yargılanmadan sohbet etmenin tadını  www.durusohbet.net adresinde çıkarın. Bugünlük hoşçakalınız bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle. Herşey gönlünüzce olsun. Yarınınız bugünden güzel olsun.


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 586 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Şubat 2022

2 Yorumlar
PaBLo

gerçekten güzel bir paylaşım durusohbet.net ailesinin emeğine yüreğine sağlık bir çok konuda birlikte olabildiğimiz harika bir platform

JoKeR

emeği geçen herkesin yüreğine ve kalemine sağlık durusohbet ailesi siz bir harikasınız ...

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat