Dini sohbet


Dini sohbet konumuzla herkese merhaba. Aslında chat siteleri içinde din iman hayırdır sen diyorsunuz sanki. Fakat öncelikle bilinmesi gereken biz Türkiye içindeyiz ve müslümanız.

Her konuda dikkat etmemiz gerekir ki dinimiz konusunda dikkat etmeyelim. Dinimiz aslında bir çok konuda insanları zorlamasada birlikte sohbet ederken belirli kural çerçevesinde ediyoruz.

Buda aslında dinimizin gereken davranışı. Nezaket, sevgi, saygı baş yapıtımız sanki. Her alanda chat yaparken o saygıyı sevgiyi bulamadığımız gerçek.

İşte bizim size vad edebileceğimiz tek şey o saygı ve sevgi. Dinimizin baş yapıtı. Neden diyecek olursanız.

Saygının ve sevginin olmadığı bir yerde zaten en başta eksik başlamışsın demektir. Bizde en başta eksiği bilerek başladık. Dinimizi bütün tutmak için de her şeyi düşünerek başladık.

Sizlerde saygınız ve sevginizle dininizi bizimle bütün kılmaya ne dersiniz?

Nerde olursak olalım. Asla din yok hiç bir yerde diyemeyiz. Aslında dinini her yerde bilmek ve icra edebilmek önemli. Burada dinini imanını bilen bir çok insan var. Sizlere merhaba demek isteyen.

O halde sizde www.durusohbet.net adresine bir merhaba ile başlaya bilirsiniz.

Dini sohbet

Evet belki biraz fazla üzerinize geldik bu konuda. Fakat insanlar şu dönemde herşeyi unutmuş durumda. Biz kendimizi bilip hatırlatmazsak bizimde diğer sohbet siteleri gibi olduğumuzu düşünerek davranır insanlar.
İşte bu yüzden biz kendimizi belirtmeyi istedik. Taktir edersiniz ki. Bir sohbet sitesi olarak kendi değerlerimize en azından sahip çıkmalıyız ki. İnsanlar kaydettiklerini anlaya bilsinler.
Daha da fazla bu konuda söze gerek yok diye düşünüyorum. O halde biraz da sistemimizden bahsedelim.

Dini Sohbet

Dini Sohbet

Dini chat

Munassır biçimde yönetilmekte olan sohbet sitemize her cihazla girmeniz mümkün. Kurallar çerçevesi içinde istediğiniz her muhabbetti yapabilir ve radyomuzda çeşitli şarkılar dinleye bilirsiniz.
Şarkılar yanında anons istekleriniz edilebilir. Yeni sürüm mircler, yeni tasarım mobil apletler hepsi ama hepsi tek kuruş ödemeden.
Bugün konumuzda dini chatten bahsettik. Fakat sadece dini muhabbetler değil. Günlük sohbetleriniz içinde uğrak yeriniz bu adres olsun.
Ne istiyorsanız burası sizin için o olsun. Bugünlük hoşçakalın.


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 543 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2022

3 Yorumlar
Almanya chat - DuruSohbet.Net, Islami Sohbet Odaları, Avrupa Chat Siteleri

[…] olarak Orta Avrupa’da bulunan Almanya. Dini inançları ne olursa olsun dini sohbet için merak ettiklerini öğrenmek için bile chat adresimize giriş yapan var. Sonra yakın […]

PaBLo

bu güzel paylaşımdan ötürü emeğinize yüreğinize sağlık durusohbet.net ailesi.

JoKeR

emeğinize sağlık durusohbet.net ailesi evrensel bir sohbet ortamı olan bu güzel platformda ve bu güzel paylaşımda emeği geçen herkese teşekkürler .

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat