Dini sohbet siteleri


Dini sohbet siteleri islami sohbet sevenlerin bir arada buluştuğu yerdir aslında. Herkes dinini ailede öğrenmiyor. Aslında genel olarak dinimiz temeli ailede atılıyor. Örneğin; Anne ve Baba namaz kılıyorsa çocuk  merak ediyor namaz nasıl kılınır diye.
Kuran okunuyorsa evde çocukda kurana merak sarar. Misle yatan mis, pisle yatan pis kokar hesabı.
Fakat birçok çocuk bu tür olgulardan uzak büyüdüğü için Peygamber efendimize bir salavat getirmeyi bilmez. Zira tek bildikleri kelime-i şahadet, tevhid, ve benzeri bilgilerdir. Yanı sıra bir kaç dua.

Bir çok kullanıcımız bizimle birlikte burada islam kurallarını öğreniyor. Dinimizin nasıl bir kolaylık dini olduğunu öğreniyor.

İnsanları üzmeden ve incitmeden kaliteli ve elit bir şekilde dini chat yapmaya bekliyoruz.

Dini sohbet siteleri

Biliyorsunuz ki hergün farklı başlık konu ediniyoruz. Bugünkü başlığımız Dini sohbet . Öncelikle dini islami sohbet etmek karşılıklı edep adap ve saygı çerçevesinde herkesin görüşüne saygı duyabilmektir. Çünkü sizler de biliyor sunuz ki sanal alem çok geniş bir dünya.  Ve de herkesin kendine has kendine özgü bir karakteri var . Ve bu karakter insanın yaşamın da ki en önemli şey.  Oturup kalkması davranışları ve tabi de karşısında ki ile konuşması.

Hani bir söz vardır insanlar konuşa konuşa derler ya işte bu söz tamda bunun için söylenmiş bence . Konuşmak öyle büyük bir meziyet ki karşımız da ki ağzımızdan çıkan kelimeler ile yorumlar nasıl bir karakter de olduğumuzu. Zaten insanın başka bir insandaki ilk intibasi yani onda bıraktığı iz saniyeler içinde belli oluyormuş.  Bunun içinde ağzımız dan çıkan kelimeler çok ama çok önemli.

Dini Sohbet Siteleri

Dini Sohbet Siteleri

İnsanları anlamak kendini anlatmak her şey ağzımızdan çıkan kelimeler ile ilgili.  İşte o yüzden her zaman karşımdaki insana saygı duyup onu dinlemeli ve adap ve edep kuralları içinde ortak bir diyalog oluşturmalıyız.

Siz de böyle güzel edep ve adaplı her daim saygılı bir ortam arıyor iseniz buyrun o zaman Sohbet sitemize . Dini sohbet her daim güzel edep ve ahlaki ile sizlerle . Keyifli sohbetler:)
Www.durusohbet.net


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 1003 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2022

Cevap bırakın

Dost Siteler: Türk Sohbet - Sohbet Siteleri - Chat Sohbet - Sohbet Sitesi - Sohbet Odaları - Sohbet Chat - SohbetGemisi